e-ticaret web tasarım

False Code Web Tasarım olarak eticaret internet sitesi tasarımı yaparken önceliğimiz sizin yeni satışlar yapmanızı sağlamak ve ticari olarak kazanmanızdır. Bu yüzden yaptığımız tüm eticaret internet sitelerinde butik çalışma ve butik tasarımlar olarak değerlendirilmektedir.

Eticaret web sitesi artık günümüz koşullarında en hareketli bir cadde veya alan üzerinde ki bir dükkânı kiralamaktan daha karlı ve az fiyatlıdır.

Bu sayede eticaret internet sitesi tasarımı yaparken istenilen sektör konusunda olarak entegrasyonların ve tertip etmelerin yapılması sağlanmalıdır. Mesela; döviz ile satış yapan bir firma ise döviz, tekstil ise renk ve beden tipleri, gıda sektöründe ise kutu veya gramaj gibi özellikleriyle değerlendirilmelidir.

 

//nev.oowebtasarim.com/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg

Tabiki eticaret web sitesi yaparken en ehemmiyetli noktalardan birincisi hedef kitlenin doğru belirlenmesi ile başlar ve hedef kitleye uygun tasarımın kurumsal eticaret web sitesi tasarımı olarak yapılmasıdır. Bu konu da izleyen adımlar tabiki responsive uyumlu eticaret internet sitesi – mobil uyumlu eticaret internet sitesi olması, SEO uyumlu eticaret internet sitesi olması, azalıklı veya azalıksız satın alma seçenekleri yada sosyal medya irtibatlarıyla giriş yapılabilir, sanal pos yada ortak ödeme sistemleri üzerinden tahsilat yapılabilir olmalıdır.

Bu yapılan eticaret internet sitelerinde ihtiyaç duyulan noktalarda xml yapısı kurularak, toptancıların xml’leri sisteme yüklenmesi veya ortak Pazar noktalarından olan gittigidiyor.com, n11.com gibi sitelere xml çıkışı ile ürünlerin entegre edilmesi de performansı ve satışları artıracaktır.

False Code Web Tasarım ekibi, uzman yazılımcı ve tasarım ekibiyle e-ticaret deneyimini birleştirip sizlere eticaret internet sitesi tasarımı ile ilgili kazançlı analiz eder üretmeye hazırdır.