Kurumsal web tasarım

Günümüzün şirketleri için iki sihirli kelime vardır; Kurumsallaşmak ve Sürdürülebilirlik. Kurumsallaşmak tüm firmaların ilk idealleri arasındadır, İnternet site tasarımınız da bu konuda hedef kitlenize ve rakiplerinize karşı sizi yansıtan en ehemmiyetli ve ilk iletişim aracıdır.

Kurumsal web site tasarımı ile itibar ve kazanç sağlayabilecekken, çok büyük ve kaliteli işler yapıyor olsanız dahi müessesesel internet site tasarımına sahip değilseniz seçenek noktasında kalitenizi yansıtamazsanız takdirde seçenek edilmezsiniz.

Çok ünlü ve hepimizin bildiği bir atasözü vardır; "Kılığın kıyafetiyle karşılanır, fikirlerinle uğurlanırsın." işletmeler için ise “Görüşünüzle seçenek edilir, ürün ve hizmetlerinizin kalitesiyle satış yaparsınız.”son zamanlarda ticaret de böyledir.

//nev.oowebtasarim.com/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg

Kurumsal internet sitesi yaptırmak istediğinizde alanında uzman proje yöneticisi, tasarım, yazılım ve muhteva üreten metin yazarı ekibimiz; ziyaretçilerin sayfada kalma müddetlerini ve seçenek edilme ihtimalinizi artırmak için ihtiyaç duyulan olan;

§ Firmanızın analizi,

§ Sektör ve rakiplerin analizi,

§ Beklentilerin ve hedeflerin oluşturulması,

§ Kreatif ve Özgün Kurumsal internet site tasarımı,

§ Son teknolojiye uygun kodlama teknikleri,

§ Mobil (responsive) uyumluluk,

§ Özgün Muhteva ve Görseller,

§ Arama motorları optimizasyonu,

kriterleri gözeterek tüm evreleri özenle yönetir.

Kurumsal internet sitelerde tüm muhtevaların yönetilebildiği, aktüellenebildiği, ekleme ve çıkartmaların yapıldığı, bu farklıkların ise arama motorlarına otomatik olarak bildiren ve daha bir hayli özelliğin yönetildiği bir muhteva idare sistemi bulunmalıdır.

Kurumsal web tasarım ile ilgili sürdürülebilirlik, web tasarım yapmaktan daha ehemmiyetli ve zordur. Firmanız için yaptırdığınız internet sitenin canlı ve aktif tutulması için yenilikçi fikirler gözetilerek özgün muhteva üretilmeli, görsellerle ve harici linklerle (backlink) desteklenmelidir.

OO WEB TASARIM olarak; en son tasarım ve yazılım teknolojisine uygun, müesseseselliğin ön tasarıda olduğu internet sitenizi ve mobil uyumlu internet sitenizi arama motorlarının SEO kaidelerine uygun şekilde tasarlarız.

Kurumsal Web Tasarımın en büyük avantajı hazır (wordpress veya joomla vs..) portallar gibi hudutlu, uyumsuz veya desteklemiyor gibi cevap verir yerine efektif analiz eder elde edersiniz.

Kurumsal Web Tasarım taleplerinizde internet site tasarımı ve yapım ile ilgili başarıya erişmek için;

Web tasarım noktasında sizden almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda sitenizde bulunacak ana sayfa ve alt sayfalara (hakkımızda, hizmetler, ürünler, ürün ayrıntı, kategori, blog, blog ayrıntı, iletişim, referanslar, iletişim ve/veya talep formları vs…) ait olarak her sayfa tipinden gerçek bilgileriniz ile 1 adet tasarlanarak son halinin imaj görüntüsü tasarlanır. Yapılan tasarımlardan seçtiğiniz tasarımlar üzerine revizeleri gerçekleştirilir.

Kurumsal web tasarımda revizeler sonrasında HTML 5.0, CSS 3.0, PHP ve alakalı yerlerde Java ve/veya AJAX kullanarak önce Front-End bölümünü sonrasında ise Back-End bölümleri kodlanmaktadır. Yapılan tüm kodlamalarda Google arama motoru optimizasyonu kriterleri göz önüne alınarak, maksimum oranda SEO uyumlu internet site tasarımı ve yazılımı yapılmaktadır.

Yapılan kodlamalar sonrası sistem demo hesabında aktif edilerek data girişi (internet sitenizde bulunacak ve firmanızı anlatan tüm muhteva, resim video, ürün ve hizmetlerinize ilişkin gerekli bilgiler) yapılmaktadır. Veri girişi yapılırken içerik oturumumuzda ki seo ayarları bölümünden her bir içerik sayfası için tek tek seo ayarları (yukarıda söz ettiğimiz gibi yapılan analizler sonrası efektif bir yapıda içeriklerin geliştirilmesi) yapılmaktadır.

Veri girişi sonrası kapsamı geniş olarak yapılan testler neticesinde gerekli revizeler varsa düzeltildikten sonra kendi asli domaininde yayına alınmaktadır.

Web tasarım kendi domaininde yayınlandıktan sonra google (analitik, webmaster tools, vs…) konusunda araçlarının heyetimi ile site haritalarının yüklenmesi işlemi yapılmaktadır. Akabinde ise sayfanın sürdürülebilirliğinin sağlanması için destek olunmakta ve google tarafından çıkartılan seo aktüellemeleri izleyerek web sitenizin teknik olarak da aktüellemelerinin otomatik olarak yapılması sağlanmaktadır.

Referanslarımızdan aldığımız güç ile daimi değişen teknoloji alt yapılarında ki aktüel bilgileri izleyerek kendimizi devamlı geliştirmenin vermiş olduğu gücü, becerilerimizle harmanlayarak sizlere web tasarım alanında en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Kurumsal web tasarım hudutları çizilirken firmanızın vizyonu ve görevini ortaya koyacak şekilde bir tasarım yapabilmek için müessesesel kimlik klavuzu stadartlarınıza uyumlu, sade ve anlaşılır, son tasarım trendlerindeki tasarımlarımızın tüm mobil platformlarda uyumluluğunu gözeterek yapacağımız kodlamalarda ve tasarımlarda müessesesel web tasarım denilince akla gelen ilk firma olma hedefindeyiz. Bu tasarımlarda lider gösterilecek bir vizyon sergileyerek sektöründe veya alanında en iyi internet site tasarımına sahip olmanız bizimde en iyi web tasarım firması olmamızı getirecektir.

Kurumsal web tasarım firması olarak diyoruz ki; Kreatif ve özgün çözümlerle kazanan siz olacaksınız.

müessesesel web tasarım örnekleri müessesesel web tasarım nedir? müessesesel web tasarım firmaları müessesesel web tasarım ajansı

Son zamanlarda oldukça yükselişte olan web tasarımı sektörü kendisini daha da ön tasarıda tutacağa benziyor. Bilhassa ihtiyaca hitap eden web tasarımla hatıranda karşılık bularak bir anda yükselişe geçebiliyor. Bunun bir neticesi olarakta web tasarımını kolayca yapılabilecek hale getiren uygulamalar da mevzubahis oluyor. Bu uygulamalar kolay yazılımlar için yeterli olabilir. Ama öyle müessesesel web tasarım örnekleri var ki öyle kolay kolay yapılacak nitelikte değildir. Kurumsal web tasarımı daha kapsamı geniş şekilde yapılmalı ve istejlere yerinde karşılık verebilmelidir. Kurumsal web tasarımı sıradanlıktan uzak durarak özgün bir yapıya sahip olmalıdır. Firmanın yüzünü sitede yansıtmalı ve kaliteden ödün vermeyecek vaziyette olmalıdır.

Web Nedir?

Evvela web kelimesinin açılımı nedir? İngilizce’ de world wide web sözcüklerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Web bilgisayar ağını dile getirmektedir. Web internet üzerindeki servislerden biri olarak da izah edebilir.

Web Tasarım Nedir?

Rastgele bir müessese, kuruluş, işyeri, mağaza, şirket, büro veya ferdi kişilerin alakalı alanlarının veya profil görüntüsünün oluşturulması gayesi ile beynelmilel internet ağı ortamında yayınlanan çevrimiçi sistemlere ve bu sitelerin heyetimine yarayan sisteme web tasarım denir. Günümüz internet ortamının en çok kullanıldığı vakittir. Ve sanal dünyanın tesirini bilen firmalar mevcut müşterilerine daha yeni çıkan ürün veya hizmetlerini sunarken yeni müşteriler edinmek için de ürün ve/veya hizmetlerini sunabildikleri kurumsal web tasarım, eticaret web site tasarımı, sektörel web tasarım veya şahsi web tasarım alanında ciddi anlamda geliştirmektedir.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım, bir firmanın kurum içi ve kurum dışında yapmış olduğu gerek hizmet herekse ürünlere ilişkin tüm detaylarını internet ağında sergiledikleri dijital profilidir. Kurumsal Web Tasarım yapılırken firmanızın kurumsal kimlik tasarımı kriterlerinize, SEO uyumlu web tasarım olmasına ve mobil uyumlu web tasarım olmasına netlikle dikkat etmelisiniz.

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kurumsal web site tasarımı yaptırırken her firmanın emeli internet ortamında sanal dükkanı olan web sitesini en iyi şekilde tasarlatmaktır. Burada dikkat edilmesi şart olan konular, tasarım, yazılım ve arama motoru uyumluluğudur. Tüm bu kriterleri meselesiz bir şekilde uygulayabilecek web tasarım ajansı sizler için en iyi web tasarım firması olacaktır. En iyi web tasarım firmaları arasında tercih etmekte zorlanıyorsanız dikkat edilmesi gereken kaideler vardır. Bu hassasiyeti yakaladığınızda yukarıda söz etmiş olduğumuz kriterlere uygun iş çıkartan firmalar sizlere kesinlikle kazanç sağlayacaktır.

Kurumun gelişme programlarına katkıda bulunmak üzere web tasarımları hazırlayan firma istenilen muhteva ve özelliklere göre hazırlayarak yaratıcılık, kalite ve hızlı iletişim teknolojisini kullanmaktadır. Son zamanlarda reklamın en iyisini düşünenler için müessesesel web tasarım firmaları ile çalışmaları önerilir ve bu konuda en iyilerden biri olan tasarım firması, sizi en iyi şekilde tanıtır.

Başarınıza Web Katkısı

İnternet site hazırlık evresinden yayınlanmasına ve sonrasında da oluşabilecek meselelere karşı müşterilerini yalnız bırakmayan firma uzun yıllar güven ve kaliteli web hizmetlerini tasarlayarak uygulamaktadır. İnternet sitesi hazırlamak isteyenlerin firmayı seçenek sebepleri hazırlanacak sitenin özgün, kolay anlaşılır ve kolay uygulanabilir, görsellik, sosyal iletişim ağlarına meselesiz irtibat gibi özellikleri taşımasıdır.

Web tasarım ihtiyacı üzerine geliştirilmiş, medya tasarım ve pazarlama mananında müessesesel olarak hizmet sunan Kurumsal web tasarım ajansı ile ihtiyaç duyulan tüm ihtiyaçları kolayca alabilirsiniz. İşinizi geliştirecek arama motorları ile uyumlu bir tasarım oluşturmak bilgi ve deneyim gerektiren bir olarak karşımıza çıkmaktadır.

Güzel görünen bir internet sitesinden çok işinizi geliştirebilecek, emelinize yönelik bir internet sitesi sizin için daha faydalı olacaktır. Kurumsal kimliğinize katkı sağlayacak, beklentilerinize cevap verecek ve markanıza güç kazandıracak bir tasarım almanız, firma gücünüzü artırmanız ve kalıcılığınız açısından büyük ehemmiyet oluşturmaktadır. Yenilikçi, tasarım ve yazılımlar ile size yakışacak değişik tasarımlar başarının tamamına tesir ettiğini unutmayın.