web tasarım

Web tasarım, son zamanlarda işletmelerin mevcut müşterilerinin kolay iletişime geçebilmesi, firma, ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi alınabilmesinin yanında yeni müşterilere erişmek ve pazarda ki hissenini artırmak için çok tesirli bir iletişim aracı olarak kullanılmaktadır.

False Code Web Tasarım – Dijital Ajans olarak; Kurumsal internet sitesi tasarımı ile ilgili müşteri beklentilerine, kullanıcı tecrübelerine, günümüz teknolojisine, tasarım trendlerine, en son yazılım teknikleri olan HTML 5 ve CSS 3.0’a, PHP ve MySQL data tabanına uygun, bu arada SEO tekniklerine dikkat ederek web tasarımınızı kodlamaktadır. Aynı vakitte ihtiyaç duyulan olan muhtevaların ve SEO çalışması konusunda tüm alanların yönetilebildiği bir muhteva idare sistemi (CMS) sayesinde, hasılı sizlere idare oturumu sunmaktadır.

 

 

//nev.oowebtasarim.com/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg

Bu idare oturumu sayesinde istediğiniz ekleme ve çıkartmaları veya farklıkları hızlıca yaparak vakitten hız kazanacak fiyattan ise kurtulacaksınız, SEO uyumlu internet sitesi sayesinde ise yaptığınız farklıklar arama motorlarına otomatik olarak bildirilecektir.

FALSE CODE WEB TASARIM – DİJİTAL AJANS ; kreatif ve özgün tasarım özelliği ile sizden aldığı breifler doğrultusunda, Web tasarımı yaparken, modüllerin tasarılanması, alternatifli demo ekran görüntüsü, yapılan internet site tasarımının kodlamasından test2 ve yayına alma işlemlerine kadar olan tüm mertebelerde müessese yararını gözetecek şekilde tasarılanmaktadır.

En iyi web tasarım firması ve en iyi web site tasarımı ile ilgili her geçen gün değişen teknoloji ile en aktüel tasarım trendleri göz önüne alındığında kendini güncelleyebilen, değişime ayak uyduran ve eğilimleri takip eden ajanslar her vakit bir tık önde olacaklardır. Bu yüzden yapmış olduğumuz tüm web tasarımlarında; özgünlük,  kurumsal tasarım, %100 mobil (responsive) uyumluluk, SEO uyumlu web site tasarımı ve kodlaması, sosyal medya irtibat paylaşımları ve site içi blog konusu en hassas olduğumuz noktalardır.

Web tasarım yapılırken ihtiyacınız olan özel modülleri, formları ve standartlar haricinde yazılım gerektiren noktaları kodlarken şayet ki ziyaretçilerimize açık bir sistem olacak ise netlikle seo alt yapısının uygunluğuna dikkat etmekte ve güvenlik kriterlerinde kod yapısına ihtimam göstermekteyiz.

Günümüz internet sitelerinin olmazsa olmazı mobil uyumlu web tasarım, sanal ve reel ticaretin günümüzdeki en hızlı hali olan eticaret internet site tasarımı, rakiplerinizden sizleri ayrıştıracak ve bir adım öne çıkartacak olan kurumsal web tasarım ve yeni müşteriler kazanmak için seo uyumlu internet site tasarımı ile sizlere yeni bir vizyon sunmaya hazırız.

Web tasarım ile ilgili en büyük satış temsilcimiz yaptığımız işlerden edindiğimiz referanslardır.

Siz internetten kazandığınız sürece bizde internetten kazanmaya devam edeceğiz.

Web tasarım yaparken bu düstürla yaptığımız tüm tasarım ve kodlamalarda sizlerin kazanması için her ekran boyutuna uygun en son web tasarım trendlerini, respnsive mobil uyumluluk tasarım trendlerini en son seo çalışmasına uygun şekilde kodlamasını yaparak sizlerin alanında en iyi web site tasarımına sahip olmanızı ve firmamızın en iyi web tasarım firması olmak hedefi ile yönetim oturumlu / seo uyumlu web sitesi tasarımını gerçekleştiriyoruz.